Строительные компании

Будівельні компанії

 

У всі часи будівельний бізнес був вельми прибутковим і широко розвиненим напрямком діяльності, особливо в місті Київ, який постійно зростає і розширюється. Існує безліч будівельних компаній, які конкурують один з одним на постійній основі. І для кожної з таких організацій існує питання скорочення витрат шляхом раціонального використання будівельної техніки. Слід зазначити, що дану проблему вирішує система GPS моніторингу для будівельної компанії.

До Києва, використання Gps для будівництва, як сучасна система, прийшла порівняно давно і стала звичною в побуті багатьох компаній. Основним завданням GPS для будівельних компаній є оптимізація витрат, пов'язаних з роботою будівельної техніки, а також оптимізація витрат палива, яке витрачається величезними кількостями в цій самій будівельній техніці. Адже основними видами техніки, яка використовується будівельними компаніями, є важкі екскаватори з прямими лопатами, бетоновози, кар'єрні екскаватори, роторні кабелеукладачі та інша важка техніка.

GPS моніторинг для будівельної компанії дуже важливий і при моніторингу стаціонарної техніки, скажімо, для контролю мотогодин баштових кранів або навісного обладнання.

GPS для будівельних компаній дозволяє, крім очевидних плюсів, ще й підвищити дисципліну в водійському колективі. Дана перевага дозволяє скоротити практично до нуля ймовірність виконання водіями рейсів не за призначенням. Оцінка ефективності роботи в цілому також є одним з безперечних переваг системи супутникового моніторингу.

GPS моніторинг для будівельної компанії показує високі результати впровадження як в великих компаніях державного зразка, так і в дрібних, приватних будівельних структурах. Система GPS моніторингу для будівельної компанії, при її наявності, дозволяє отримати точні дані про роботу кожної одиниці техніки, як наслідок персоналу, задіяного на цій техніці, точно розрахувати час проведення планового технічного обслуговування даної техніки, що, в свою чергу, допоможе заздалегідь спланувати бюджет організації.

Система супутникового спостереження, застосовна в будівельних компаніях, має безліч переваг, які дозволять окупити її установку і швидко налаштуватися на отримання вигоди і додаткового доходу. Особливо слід відзначити, що з огляду на високу вартість будтехніки, система контролю gps дозволяє стежити за кожною одиницею в реальному часі і повністю виключити можливість її викрадення або використання з метою, відмінних від запланованих керівництвом організації.

Якщо Вас зацікавила дана система для вашого будівельного бізнесу, то рекомендуємо Вам звернутися у нас, в компанію "GPS контроль". Вам гарантовано нададуть консультаційну допомогу у виборі системи gps трекінгу, і допоможуть впровадити її на Ваше підприємство.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: