Эксплуатация транспорта с нарушением технологических норм

Експлуатація транспорту з порушенням технологічних норм

 

ДТП часто відбуваються не тільки через порушення водіями правил дорожнього руху, а й левова частина аварій трапляється з вини технічної несправності автомобіля. До того ж, технічний стан автопарку в цілому впливає на рівень компанії, її ефективність перевезень, швидкість надання транспортних послуг.

Виходячи з цього, дуже важливо контролювати не тільки витрати ПММ, маршрут, місце розташування, а й проводити аналіз технічного стану кожної одиниці техніки. З таким завданням сьогодні легко і швидко справляється моніторинг транспорту GPS, про принципи дії якого ми розповімо далі.

Система моніторингу транспорту в дії

На практиці дані системи допомагають вирішити багато завдань, поліпшити управління, а саме:

  • виявлення точного місцезнаходження транспортних засобів;
  • фіксування швидкості пересування і витрат ПММ;
  • контроль стану гальмівних колодок, тиску в шинах;
  • надання сприяння в забезпеченні безпеки. Наприклад, якщо сталася аварія, Київ, то система контролю за допомогою супутникового зв'язку передає сигнал СОС в службу порятунку;
  • контроль технічного стану автомобіля на всьому шляху. Якщо автомобіль рухається з порушенням технічних норм, це все фіксується, і інформація передається на сервер.

Таким чином, система моніторингу транспорту – це всебічний контроль транспортних засобів на кожному етапі пересування.

Для яких компаній вигідно встановлювати моніторинг транспорту GPS

Для яких же компаній в першу чергу необхідні дані системи і яку вигоду вони від цього отримують.

Страхова компанія: завдяки новим технологіям розрахунок тарифного плану встановлюється, виходячи з індивідуальних експлуатаційних показників, що вигідно і для водія, і страхової компанії, так як є можливість перевірити технічний стан транспорту і надійність його господаря.

Лізингова компанія: GPS системи дозволяють знизити ризики нераціонального використання транспорту, а також вчасно помітити несправність авто.

Автовиробники: за допомогою інноваційних систем проводиться діагностика автомобіля, повідомляючи власника в режимі онлайн про несправності.

Де можна придбати систему контролю транспорту, Київ?

Придбати нову систему контролю автомобіля ви можете в компанії «GPS контроль». Пропоновані технології відповідають всім вимогам, підвищують безпеку на дорозі і експлуатаційний термін авто.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: