GPS для такси

GPS для таксі

 

Мабуть, не знайдеться людини зараз, яка не вдавався б до послуг таксі. Хтось користується зрідка, а для когось це практично постійний спосіб пересування.

Зовсім не важливо з яких причин Ви взялися за телефон і набрали заповітний номер тієї чи іншої служби таксі. Все чого Ви чекаєте - швидке і якісне виконання Вашого замовлення!

Так як же диспетчерським службам завоювати довіру їх пасажирів? Поліпшити якість обслуговування, а головне скоротити час, який є для всіх найдорожчим?

Незамінним "помічником" для власників служб таксі є установка GPS трекерів в авто та відстеження автомобілів за допомогою GPS моніторингу:

  • мати можливість відстежувати переміщення, а також переглядати місце розташування всіх машин в режимі онлайн;
  • бачити історію треку і точно знати, які машини зараз вільні, а які зайняті;
  • дізнаватися чи була перевищена швидкість будь-яким підходящим для Вас способом;
  • робити оцінку середньої витрати палива, часу, бачити місця зливів і заправок;
  • мати можливість правильного і грамотного розподілу районів між водіями, контролювати перетин закріплених геозон.

Це все і є основними завданнями GPS трекерів.

Функціональні можливості супутникового GPS моніторингу таксі безмежні

За допомогою його Ви можете отримувати повний детальний звіт про статуси замовлення (Зайнятий/Вільний). Створювати свої власні геозони, розподіляти машини в них так, як Вам це зручно, моніторити ефективність і робити перерозподіл, якщо це буде потрібно для поліпшення ефективності роботи автопарку.

Наприклад, в тому ж Києві багато районів, по межах яких можна і створити ці геозони. Ви зможете в точності відстежити час знаходження машин в кожному з районів Києва, подивитися скільки дзвінків надходить в цей час від клієнтів, розподілити їх на карту і, в разі необхідності, перемістити машини в інший район, з великою кількістю викликів.

Переглядати на карті в режимі онлайн історію одного або декількох трекерів і отримувати повний звіт про рухи, які Вас цікавлять. Можна створити свій "конструктор звітів" і отримувати детальні звіти.

Отже, супутниковий GPS моніторинг таксі здатний вирішити наступне:

  • створити диспетчерський центр, який буде ефективно моніторити автотранспорт;
  • скоротити пробіг, час простою, а також витрати, затрачені на експлуатацію транспорту;
  • зменшити витрати палива;
  • досягти більш високого рівня дисципліни персоналу і поліпшити керування водіями.

За проведеним дослідженням, GPS трекери компанії "GPS контроль" мають високі показники у вирішенні цих та інших поставлених завдань.

Результат себе не змусить чекати! Задоволені пасажири, зекономлені і примножені доходи, час... Це важливо. А ще, в наш час, це ще може бути і збережене життя. Адже є і клієнти, які хочуть "заробити" при поїздці. І ось машина пропала з карти. Диспетчер не додзвонюється до водія. Часом таке стеження може врятувати і комусь життя.

GPS трекери фірми "GPS контроль" - це один із шляхів до успіху!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: