Общественный транспорт

Громадський транспорт

 

Будь-яка компанія в Києві, яка володіє великим автопарком громадського транспорту, повинна мати систему моніторингу за транспортом. Адже супутниковий контроль громадського транспорту є важливим фактором для дотримання безпеки пасажирів і графіка роботи транспортних засобів.

GPS контроль транспорту

Така система не вимагає будь-яких навичок. GPS контроль громадського транспорту підійде як для великих компаній, так і для власників малого бізнесу. Наша система моніторингу працює глобально, у неї відсутні обмеження. До неї можна підключити будь-які пристрої і різні моделі трекерів для того, щоб безперешкодно здійснювати GPS моніторинг пасажирського транспорту.

У нас одні з найбільш багатофункціональних систем моніторингу в Києві. Завдяки цьому GPS контроль громадського транспорту від нашої фірми можна використовувати на великій кількості автомобільних моделей. Після установки GPS контролю автобусів можна буде подивитися стан автомобіля, його швидкість і безліч інших параметрів.

Переваги наших GPS трекерів

Наш GPS-контроль для міського транспорту (автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі) допоможе підвищити загальну ефективність всього автопарку. Адже додаток для відстеження громадського транспорту дає можливість планування і відстеження маршруту, а також дозволяє запобігти сливи бензину, завдяки контролю витрат палива.

GPS моніторинг пасажирського транспорту дозволяє оцінити роботу автопарку і кожного водія зокрема.

Ви також отримаєте зручну систему звітності. Вся інформація буде зберігатися і оброблятися на спеціальних серверах.

Після того як GPS-контроль для міського транспорту (автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі) буде впроваджений в ваше підприємство ви отримаєте відмінний результат:

  • скорочені загальні витрати на перевезення пасажирів;
  • підвищена загальна дисципліна робочого персоналу;
  • дотримуватимуться графіки роботи автопарку.

Систему для GPS моніторингу варто замовляти в нашій компанії, адже наша система працює на потужних технологіях, які використовують спеціальні супутникові приймачі та центральні сервера управління. Тому GPS контроль автобусів та іншого громадського транспорту показує точну історію переміщення і всіх дій, які проводилися з автомобілем.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: