Контроль автопарка

Контроль автопарку

 

Транспортні підприємства або компанії володіють автопарком витрачають значну кількість прибутку на обслуговування транспорту. Ці витрати вимагають постійного вивчення та контролю. Одним із способів ефективного управління є впровадження системи моніторингу транспорту. Однак мають місце додаткові функціональні можливості, які залежать від компанії, що пропонує рішення по оптимізації автопарку. Київ в цьому плані не сильно просунувся – в пошуку можна знайти не більше десяти компаній, що пропонують послуги GPS моніторингу.

Використання систем моніторингу в авіації є звичайною практикою протягом вже багатьох років. Система «чорного ящика», як її часто називають, тепер стала звичайним явищем і на дорожніх транспортних засобах.

GPS контроль автопарку – система відстеження, оцінки та повідомлення про діяльність транспортних засобів, яка, в свою чергу, показує все, що робить водій на дорозі. Будь-то складна система телематики, GPS-трекер або просто додаток для смартфона, задачі однакові:

 • скорочення інцидентів на дорозі;
 • забезпечення ефективності автомобільних перевезень;
 • підвищення прибутку і зниження збитків.

Все частіше виробники транспортних засобів встановлюють в нові автомобілі дану технологію, в деяких країнах це стає обов'язковою умовою для виробництва машини. GPS моніторинг транспорту доступний як для приватних автолюбителів, так і для компаній, що володіють автопарком.

GPS контроль автопарку дозволяє фахівцям з управління найкращим чином розпоряджатися своїм майном, знижувати витрати і підвищувати продуктивність.

Впроваджений багатьма компаніями супутниковий контроль автопарку виключно корисний в транспортній індустрії, причому за допомогою відстеження перевезення стає безпечним і більш ефективним.

GPS контроль покращує навички водіння

Дослідження показали, що GPS-відстеження транспортного засобу допомагає знизити рівень інцидентів на дорозі.

 • Швидкість водіння знижується майже на 60%;
 • Зниження ймовірності потенційної аварії від 29% до 100%;
 • Спонукає до використання ременя безпеки;
 • Ідентифікує порушення водія: раптове гальмування, різке прискорення або просто їзда на великій швидкості.

Моніторинг економить гроші

Значна економія коштів може бути досягнута не тільки за рахунок зниження витрат пов'язаних зі скороченням нещасних випадків, але і шляхом відстеження поведінки водія на дорозі. Завдяки GPS моніторингу транспорту ціна за витрату бензину може зменшитися вдвічі, а то й утричі. Крім цього, скоротиться кількість викидів в навколишнє середовище за рахунок плавного водіння.

Плавне водіння призводить до зниження навантаження на двигун і шини, що, в свою чергу, призводить до меншого зносу, зниження витрат на технічне обслуговування і збільшення терміну служби транспортного засобу.

Інші переваги

Моніторинг транспорту може допомогти зосередитися на найбільш схильних до ризику водіїв і поліпшити статус компанії завдяки поліпшенню якості водіння.

Відстеження і звітність. Залежно від ступеня складності електронного пристрою, воно записує дані про те, коли, де і як управляється транспортний засіб. Наприклад:

 • Швидкість;
 • Місце знаходження;
 • Час початку і закінчення поїздки;
 • Прискорення і гальмування;
 • Парковка;
 • Використання ременя безпеки.

Навчання. Використовуючи супутниковий контроль автопарку для постійного спостереження за водіями, можна визначити, які з них потребують додаткового навчання і тренування. Це забезпечує максимальну вигоду, а також швидко і ефективно переміщує всіх водіїв на високий рівень кваліфікації.

Результати, які мають значення. Згідно багатьом дослідженням майже 90% всіх великих автомобільних аварій викликані водіями. Система GPS моніторингу автотранспорту дозволяє відстежувати кожен автомобіль і всі його дії. Замовити систему GPS-контролю автопарку – зробити перший крок до оптимізації свого бізнесу.

Ви отримаєте такі послуги як:

Сповіщення. Сповіщення дуже важливе і повинно мати різні варіанти повідомлення, такі як електронна пошта або текстові повідомлення, а також внутрішні функції звітності в системі. Сповіщення повинно повідомляти вам, коли автомобіль запущений, зупинений або виходить за межі заздалегідь визначеного маршруту.

Нагадування про ремонт. Високотехнологічні GPS-пристрої автоматично складають розклад техобслуговування.

Звіти автопарку. Несанкціоноване використання транспортних засобів є широко поширеною практикою співробітників. Сповіщення повідомляє вам, використовується транспортний засіб в неробочий час. Крім цього, розумна система може зберігати історію пересування.

Повторні маршрути. Історія маршрутів Вашого автопарку повинна бути записана, щоб Ви могли знайти нераціональне використання транспортного засобу.

Відстеження транспортних засобів в режимі реального часу. Кращі GPS-системи оновлюють місце розташування автомобіля кожну хвилину, щоб забезпечити найбільш точне відстеження.

Прискорювальні сповіщення. Система моніторингу повідомляє вас, коли водій перевищує допустиму межу швидкості.

Простота доступу. Можливість зручно використовувати веб-програмне забезпечення, доступне в будь-який час з веб-браузера. Наявність мобільного додатка для вашого телефону також робить доступ до пересування транспортного засобу більш зручним.

Ви хочете знизити експлуатаційні витрати і підвищити продуктивність вашого транспортного бізнесу? Система спостереження GPS - це те, що вам потрібно, щоб справа пішла гладко.

По-перше, Ви будете економити ваш час. «Час - гроші» - люди в транспортному бізнесі усвідомили, наскільки вірно це твердження. Бувають випадки, коли ваш транспортний засіб застряє в пробці на кілька годин. Завдяки належній системі управління ви зможете цього уникнути.

По-друге, Ви зменшите ваші витрати. Ви майже не будете витрачати кошти на лагодження автомобілів, так як все завжди буде під вашим контролем. Крім цього, Ви будете отримувати хороші знижки від компаній страхування. Ви можете зменшити вартість страховки на цілих 35%!

По-третє, Ви станете конкурентоздатними. Оптимізація автопарку в Києві дозволить вам зайняти перше місце на ринку транспортних послуг, Ви забезпечите своїм клієнтам першокласне обслуговування.

Самоокупність системи моніторингу становить від 2 до 10 місяців, тому Ви з легкістю зможете окупити і примножити свій прибуток.

З наведеної вище інформації видно, що відстеження транспортних засобів має велике значення для власників бізнесу автопарку. Системи спостереження GPS гарантують, що ваші транспортні засоби завжди будуть під контролем, що зменшує ймовірність крадіжки або необґрунтованих інцидентів. GPS моніторинг транспорту в Україні Ви можете замовити у компанії «GPS контроль».

Перевірте на собі послуги «GPS контроль» і ми будемо ретельно працювати, щоб ваш автопарк був оснащений новітніми технологіями відстеження, навчимо вас управлінню і допоможемо налаштувати сповіщення відповідно до ваших потреб. Одна з переваг нашої системи GPS моніторингу транспорту – ціна.

Оформіть собі GPS моніторинг транспорту і вся Україна буде користуватися саме Вашими послугами!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: