«Левые» рейсы работа на конкурентов

«Ліві» рейси робота на конкурентів

 

Багато хто прагне брати додатковий підробіток - «халтурити». Прагнення збільшити свої доходи завжди похвально, але іноді це робиться на шкоду робочого часу і з використанням службового автотранспорту. В даному випадку вигода для конкретної людини - це збиток для підприємства. Виконуючи «ліві» замовлення, водій витрачає витратні матеріали і збільшує рівень зносу автомобіля. Припинити зловживання довірою допоможе встановлення GPS-моніторингу.

Всевидяче Око Начальства, або як GPS робить прозорою будь-яку поїздку.

Оптимальний шлях від А до Б допоможе прокласти транспортна логістика, але без системи контролю вона сліпне і втрачає 50% своєї ефективності. І ось уже водій звернув з прокладеної доріжки і "зарулив" випити кави, відвезти холодильник в гараж або завантажився у конкурентів. GPS-моніторинг службових автомобілів - це Всевидяче Око, яке постійно контролює пересування і бачить все відхилення маршруту. Трекер-маячок збирає інформацію з датчиків автомобіля і відправляє їх одному з супутників, який її обробляє і відсилає назад. Результат моніторингу пересувань - картинка на екрані з подорожжю точки-машинки: ось тут 5 хвилин постояла, тут - перевищила швидкість, а ще - звернула з маршруту і з'їздила у своїх справах.

Зловживанням скажемо «ні»!

За часів СРСР для боротьби з крадіжками на виробництві використовували грізні плакати і громадський осуд. По суті, їзда на службовому авто не по роботі - те ж саме злодійство. Сьогодні одними плакатами порядок не відновиш - потрібні системи GPS-моніторингу транспорту. Ось короткий список зловживань, з якими вони допоможуть покінчити:

  • Відхилення від маршруту;
  • Користування автомобілем після роботи;
  • Небезпечна їзда;
  • Зливи палива;
  • Махінації з датчиками;
  • Простої.

Системи GPS моніторингу транспорту: зараз витратиш, після - зекономиш!

Чим більше автопарк, тим серйозніше представляються витрати на моніторинг пересування. Насправді вигода тут прихована і проявить себе після того, як знизяться витрати бензину, машини будуть менше зношуватися і рідше потрапляти в ремонт. GPS-моніторинг автотранспорту, ціни на який і так максимально доступні, окупається за термін від 2 місяців.

Компанія "GPS контроль" пропонує встановити gps моніторинг транспорту. Київ сьогодні лідирує за кількістю замовлень, оскільки тут зосереджено малий, середній і великий бізнес усіх напрямків, який дорожить кожною хвилиною і гривнею. Для послуги GPS-моніторинг автотранспорту ціни можуть залежати від кількості параметрів, що додатково підключаються: стеження за паливом, повідомлення по смс та ін. Залишається вибрати надійну компанію.

"GPS контроль" - встановити і починати рахувати вигоду.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: