Не «экономичный», часто опасный стиль вождения

Не «економічний», часто небезпечний стиль водіння

 

Більше 50% несправностей транспортних засобів, які беруть участь в логістичних структурних підрозділах, є наслідком недбалої експлуатації автомобіля найманим водієм. Остання також має причинний характер перевитрати палива.

GPS моніторинг автомобіля, как комплексное решение проблемы

Сучасний GPS моніторинг автомобіля використовує ряд просунутих алгоритмів, які дозволяють правильно визначати не тільки режими роботи і відпочинку, а також факт пересування по визначеним маршрутом, але і заносити в спеціальний звіт інформацію про стилі водіння через активне GPS стеження. Київ вже налічує більше 800 переобладнаних автомобілів.

Це реальна швидкість автомобіля, значення про прискорення і різкі гальмування, а також перебудувань на багатосмугових дорогах. Всі дані можуть переглядатися, як окремим зведенням, так і загальною оцінкою, яку системи GPS моніторингу транспорту виставляють водієві.

Така просунута база дозволяє на екрані бачити і залишок палива в баку. Як правило, реалізація такої функції вимагає використання на автомобілі спеціального витратоміра, який безпосередньо, за допомогою CAN-шини, зв'язується з блоком управління. Чистий графік без сплесків навантаження та інших особливостей експлуатації дає точне розуміння витрачання ПММ в рамках однієї або декількох поїздок. Якщо маршрут занадто великий, перетинається з регламентним обслуговуванням, можна також перевірити факт відвідування СТО. Це одна з основних задач, яку переслідує клієнт, встановлюючи gps моніторинг транспорту. Київ на деяких дорогах допускає експлуатацію вантажних авто з тахографами.

Результативність проведеного дод. оснащення

Яскравим прикладом може стати компанія «The Coca-Cola Company», яка ще в 2005 році встановила gps моніторинг транспорту. Україна – один з основних ринків збуту, де тільки за цей період є інформація про економію 23 000 літрів дизельного палива, а також зниження аварійності на 3,7%, в порівнянні з автомобілями без відповідного оснащення, через яке відбувається GPS спостереження. Київ щодня, тільки на мосту Патона, стикається з проблемою завантаження і аварійності, створюваної вантажним транспортом. Подібна система допоможе розв'язати цю проблему і уникнути простоїв.

Аналогічним чином, моніторинг пересування авто внесе свою частку в кожну транспортну компанію, дозволяючи більш ефективно організовувати систему мотивування водіїв і експедиторів, а також віддалено контролювати технічний стан машини.

Правильно організувати GPS моніторинг пересування авто допоможе компанія «GPS контроль». Завдяки використанню нового обладнання, програмного забезпечення і практичних методів установки, ефективний результат може бути досягнутий стосовно будь-якої машини.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: