Недолив топлива в бак при заправке на АЗС

Недолив палива в бак при заправці на АЗС

 

У більшості компаній, що мають в своєму розпорядженні автопарк, виникає ряд проблем. Недолив палива на АЗС, що перевищує норму витрат пального, слив бензину нечесними водіями для продажу «на ліво» і багато іншого. В результаті, логістичні витрати на транспорт підвищуються, а загальний ККД падає. Вирішити більшість завдань в цій області допоможе GPS моніторинг транспорту.

Дана система знайшла своє застосування в транспортній, будівельній, сільськогосподарській, нафтовій і газодобувній галузях. А також в десятках інших галузей.

Основні завдання. Як здійснюється контроль?

Основні функції системи моніторингу транспорту — це збір і передача інформації. Система, за допомогою датчиків, збирає дані про місцезнаходження транспорту (Київ, Харків, Одеса та ін. міста), швидкості, кількості палива в баку.

Всі показники передаються через супутник прямо на планшет і зручно відображається у вигляді таблиці. Зібраний матеріал легко використовувати для ведення статистики.

Система моніторингу транспорту: Переваги. Методи контролю.

Таким чином, моніторинг транспорту по GPS вирішить відразу кілька завдань.

  • Відстеження маршрутів по електронній карті.
  • Ніяких «лівих» замовлень. Ви завжди бачите відхилення в маршруті, непередбачені зупинки і статус двигуна (вкл., викл.).
  • Контроль заправки палива. Інформація про кількість пального в баку убезпечить вас від шахрайства з боку недобросовісних працівників АЗС. Так само, датчики системи попередять про швидкий злив бензину (дизеля), якщо «спритний» водій вирішить злити невитрачене паливо для продажу «на ліво».
  • Безпека. Можливість дистанційно заглушити двигун автомобіля зводить нанівець всі спроби його викрадення. Водій тепер завжди на зв'язку. Незалежно від його місця розташування, будь-то центр Києва або «глуха» ділянка траси, недоступна для звичайних стільникових операторів. Також, на основі одержуваних даних можна робити висновки щодо безпеки стилю водіння і дотримуваного швидкісного режиму.
  • Скорочення часу на заповнення шляхових листів. Це суттєво полегшить життя вашим співробітникам, що в свою чергу підвищить загальний ККД.

Крім того, моніторинг дозволяє розробити систему бонусів та заохочень, наприклад, за безпечну поведінку на дорогах, що додатково скоротить витрати на ремонт транспорту.

Результати впровадження і вигода для компаній

  • У компаніях, які вже перейшли на систему моніторингу транспорту, витрата палива знизилася від 25% до 30%.
  • Продуктивність праці зросла до 30%.
  • Витрати на ремонт техніки і транспортних засобів скоротилися від 5% до 15%.

Тільки подумайте, скільки ресурсів і грошей втрачає компанія, яка не обладнана системою моніторингу, кожен день, місяць, рік!

Не чекайте слушної нагоди, замовте систему моніторингу транспорту GPS у компанії "GPS контроль" зараз, і гарантовано отримаєте позитивний результат.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: