Нарушение скоростного режима

Порушення швидкісного режиму

 

Дотримуючись правил швидкісного режиму на дорозі, водій в першу чергу знижує для себе ризики потрапити в ДТП. Якби всі учасники дотримувалися цих правил, то кількість аварій на дорозі відразу б зменшилася в 2-3 рази.

До того ж, не варто забувати і про те, що витрата палива авто прямо залежить від швидкості його руху. Швидка їзда, перегазовки – «добре» відрізняються на витратах ПММ. І третій момент, який може загрожує водієві в разі перевищення швидкості, це штраф, вимірюваний кругленькою сумою.

Для транспортних компаній, що займаються вантажоперевезеннями, перераховані наслідки зовсім не потрібні, так як це впливає на їх імідж, несе за собою додаткові витрати.

Краще встановити економний GPS-моніторинг, щоб повністю контролювати весь процес їзди своїх підопічних.

Як функціонує GPS-моніторинг

І так, розглянемо, як здійснюється GPS контроль порушення швидкісного режиму. Для цього необхідно встановити бортове обладнання - GPS-трекер, вставити SIM-карту мобільного оператора. На GPS-трекер надходять сигнали про місцезнаходження автомобіля, обчислюється швидкість, і всі ці дані записуються. Після цього інформація передається на сервер. Тому водій, перед тим як поверне кермо, вставляє індивідуальну картку в пристрій, що зчитує засіб, і після цього диспетчер отримує повідомлення про точний час початку роботи, а також наступну інформацію:

  • місцезнаходження об'єкта;
  • швидкість пересування, пробіг;
  • напрямок.

І тільки стрілка на спідометрі підніметься вище допустимого, миттєво йде фіксування GPS контроль порушення швидкісного режиму.

Послуги gps моніторингу: в чому вигода

Вигода для клієнтів (транспортних компаній) очевидна:

  • всебічний контроль;
  • безпеку вантажу;
  • економія палива;
  • відповідальність водія.

До того ж, ціна на послуги GPS моніторингу невисока, що дозволяє його впровадити в будь-який автотранспорт. Приватні перевізники, великі компанії вже з перших днів, встановивши контроль швидкісних режимів в GPS моніторингу, можуть оцінити всі його переваги.

Таким чином, контроль швидкісного режиму за допомогою GPS – це безпека на дорозі, можливість виявити неправомірні дії з боку водія.

Впроваджуючи нові технології, ви отримуєте повний контроль над своїм автопарком.

Вже сьогодні ви можете замовити послуги gps моніторингу в компанії «GPS контроль».

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: