Хищения грузов во время несанкционированных стоянок

Розкрадання вантажів під час несанкціонованих стоянок

 

На міжміських трасах регулярно відбуваються пограбування вантажних автомобілів. Такий транспорт представляє великий інтерес, оскільки навіть дешевий вантаж у великих кількостях (що вже казати про техніку і інших дорогих товарах) становить значну цінність.

У переважній більшості випадків крадіжка вантажу відбувається на неохоронюваних стоянках або під час несанкціонованої зупинки на узбіччі. Причина завжди одна - водій вирішив привласнити собі гроші, виділені на оплату паркування. Як уникнути таких випадків? Контроль вантажів за допомогою GPS допоможе повністю впоратися з цим завданням, встановивши стеження за вантажним автотранспортом.

Як здійснюється контроль вантажного автомобіля

Прилад визначає місце розташування автомобіля за сигналами із супутників і відправляє інформацію на сервер по мобільному Інтернету. Керівництво в будь-який момент може ознайомитися зі списком усіх зупинок, кожен запис в якому включає:

 • точне місце зупинки;
 • час початку стоянки;
 • час відновлення руху.

GPS-моніторинг при перевезеннях особливих вантажів дійсно ефективний, оскільки має надійний захист від злому і проблем з мережею: при відсутності підключення до Інтернету, дані зберігаються в пам'яті пристрою і відправляються при відновленні з'єднання.

Переваги використання супутникового моніторингу

 • ви швидко дізнаєтесь, якщо водій зупинився на стихійній парковці;
 • ви будете миттєво проінформовані про припинення руху або відхід з маршруту;
 • водій не зможе приховати від вас поїздки по своїх справах на службовому транспорті.

Ефективність GPS-контролю

Такі системи використовують всі великі логістичні компанії, а GPS-моніторинг при перевезеннях особливих вантажів давно став стандартом і для малого бізнесу. Після установки устаткування і введення серйозних штрафів за порушення інструкцій керівництва, всі водії починають:

 • користуватися тільки заздалегідь обумовленими стоянками;
 • їздити строго за встановленим маршрутом;
 • пересуватися по нормальному графіку.

Під час нападу або викрадення, поліції вдається моментально затримати автомобіль з вантажем майже в 100% випадків. Це можливо завдяки тому, що контроль вантажного транспорту дозволяє керівництву, ознайомившись з даними GPS, оперативно відреагувати на подію.

GPS-моніторинг - це вигода, а не додаткові витрати

Звичайно, ймовірність екстрених подій варто враховувати завжди. Але контроль вантажів за допомогою GPS гарантовано допоможе збільшити бюджет і в штатних ситуаціях.

Стеження за вантажним автотранспортом дозволить вам бути впевненими в тому, що:

 • кошти, виділені на платну парковку, йдуть на забезпечення безпеки вантажу;
 • гроші на пальне і саме паливо витрачаються за призначенням;
 • ресурс вантажного автомобіля не витрачається на несанкціоновані поїздки.

Неможливо зробити компанію успішною, не знаючи, на що витрачається її бюджет. Замовте системи GPS-моніторингу у компанії "GPS контроль", і ви не тільки зможете здійснювати контроль стану вантажів в реальному часі, а й будете готові оперативно вжити заходів в екстреній ситуації!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: