Слив топлива из бака транспортного средства

Злив палива з бака транспортного засобу

 

Паливо для автотранспорту є далеко не дешевим товаром. Особливо це стосується вантажних автомобілів. На його витрати істотно впливають безліч факторів, починаючи з рельєфу місцевості і якості дорожнього покриття, і закінчуючи манерою водіння. Наприклад, один водій може витратити на шляху з Одеси до Києва на кілька літрів більше палива, ніж інший, але бути економніше колеги на іншому маршруті.

Це означає, що будь-який попередній розрахунок обсягу пального завжди буде значно відрізнятися від фактичних витрат. Безліч водіїв користуються неможливістю точного підрахунку витрат палива і зливають його, щоб потім продати і привласнити собі гроші підприємця. Але є рішення, що дозволяє раз і назавжди вирішити цю проблему: gps моніторинг палива.

Як працює система контролю палива

В автомобіль встановлюється gps трекер з контролем палива. Прилад має супутникову антену і датчик, встановлений в баці для пального. З їх допомогою система контролю палива постійно отримує інформацію про:

  • поточне місцезнаходження;
  • швидкості пересування;
  • рівні палива в баці.

Далі, отримані дані відправляються на спеціальний сервер по мобільному Інтернету або зберігаються в пам'ять пристрою для відкладеної відправки. Останнє корисно на тих ділянках траси, де відсутнє стільникове покриття.

Переваги, які дає GPS-контроль палива в баці і цистерні

Такий контроль витрат палива на підприємстві дозволяє повністю виключити:

  • крадіжку пального водієм;
  • злив палива на стоянці грабіжниками;
  • великі витрати внаслідок протікання паливної системи.

Які результати приносить контроль витрат палива

Супутниковий моніторинг дозволяє здійснювати GPS-контроль палива в баці і цистерні - останнє особливо важливо для перевізників дорогих нафтопродуктів. В результаті його впровадження, персонал транспортної компанії повністю перестає красти паливо і привласнювати собі кошти від його продажу: ніхто не хоче втратити роботу або отримати проблеми з законом.

Вигода для компанії

Керівники транспортних підприємств, що впровадили контроль рівня і витрат палива в свої автомобілі, помічають "несподіване" суттєве зростання капіталу. Це доведено безліччю перевізників як міста Києва, так і інших регіонів. На жаль, навіть інтелігентні на перший погляд люди здатні взяти чуже.

Єдине правильне рішення, використовувати gps контроль палива - ціна на пальне є серйозною статтею витрат. Справжній підприємець ніколи не буде вірити на слово і не допустить навіть теоретичної можливості шахрайства. Тільки такі люди добиваються великих успіхів.

Замовте систему, яка здійснює контроль рівня і витрат палива, в компанії "GPS контроль" - будьте впевнені, що робите внесок тільки в своє майбутнє!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: